Ana Sayfa
Baner
Ana Sayfa > Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız bilişim sektöründeki 10 yıllık deneyimli kadrosunu tecrübe ve birikimlerini müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 12M Bilişim çatısı altında toplamıştır. Ağırlıklı olarak Sunucu Yapılandırma, Harici Depolama ve Yedekleme Çözümleri, Sanallaştırma Çözümleri, Network Alt Yapısı, Ağ Geçidi Güvenliği, Sistem Odası Denetleme, İzleme ve Kontrol Sistemleri, Yapısal Kablolama ve Proje Danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.


12M Bilişim , sektörde yeni bir konsept ortaya koyarak verilen hizmet anlayışına farklı bir bakış açısı getirmeyi hedeflemektedir. Hergeçen gün yenilenen ve hızla değişen teknolojiyi takip eden ve bu alanlara yatırımlar yapan firmamız kısa zamanda tüm Türkiye'de 100'ü aşkın bayi edinmiş ve Türkiye'nin farklı bölgelerinde NDM (Network Dağıtım Merkezleri) oluşturmuştur. Satış kanalları vasıtası ile Türkiye'nin herhangi bir yerine anında hizmet ve ürün ulaştırabilmektedir. Ayrıca periyodik olarak düzenlemiş olduğu bayi entegrasyon eğitimleri sayesinde satış kanallarının mevcut veya yeni almış oldukları personllerin oryantasyon süreçlerinin düzenlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Düzenli eğitimler vasıtası ile Türkiye'nin her noktasında müşterilerine aynı hizmet kalitesini vermektedir.


12M Bilişim Türkiye'de birçok markanın dağıtıcılığını üstlenerek dünyanın en seçkin marklarını bir araya toplamış ve müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Firmamız Cyberoam, RefleX, NetX, Focus Screen, Guard OWL gibi birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakla beraber McAfee, Fujitsu, NetasQ, Faronics, Advantech, Zyxel ve Brocade gibi birçok seçkin markanın Türkiye dağıtıcılığını yürütmektedir.


12M (Biri – İki -M) birikimli olmak felsefesini tüm bayilerine benimseterek müşterilerine sunmuş olduğu ayrıcalıkların yanı sıra bayilerininde ayrıcalıklı olmasını ve rakiplerinin her zaman bir adım önünde olmasını sağlamaktadır.


12M (Birikim)'li bayilerden mal veya hizmet alan müşterilerimize taahhütlerimiz;

  • Türkiye'deki en uygun fiyat ile en kaliteli hizmeti satın almak.
  • Ülke çapında standart hizmet kalitesi ile herhangi bir noktadan kolayca “Birikim” ayrıcalıklarına sahip olmak.
  • Ülke çapında 100'ü aşkın noktadan dilediği zaman destek ve hizmet almak.
  • Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışmak.
  • gibi ayrıcalıklar yaşatmayı taahhür etmektedir.

 

Markalar
Ne Düşünüyorlar?

Şirketimizin Sunucuları sanalda veri merkezinde duruyor. Bu sayede sistem odası altyapısı yatırımı yapmak zorunda kalmıyoruz.


İsmail Süner / 7 Gen

12M Bilişim Güvenlik Sistemleri Cyberoam